ТопкаМені дуже подобається. Я купила маленьку упаковку, бо більшої не було. Маска чудово пахне, вона трохи охолоджує, і моє волосся дуже м'яке після використання. Після миття я була дуже здивованЧитати далі
ІдеальнийІдеальний розмір, купую його щоразу, коли їжджу у відпустку, також у мене він у великій упаковці, цей бренд чудово підходить для волосся загалом :)
СуперЯ використовую його одразу після миття волосся, він не залишає жирного блиску, але водночас зволожений.
Олія має дуже слабкий, але приємний аромат.
Гарна упаковка – це плюс 😊.
Чудовий шампуньКорейські шампуні вже стали моїми улюбленими. Цей шампунь чудово пахне, чудово очищає шкіру голови та волосся, робить його м’яким і зволоженим. Крім того, його потрібно зовсім небагато, томуЧитати далі