СуперЯ використовую його одразу після миття волосся, він не залишає жирного блиску, але водночас зволожений.
Олія має дуже слабкий, але приємний аромат.
Гарна упаковка – це плюс 😊.
Супер!Він чудово пахне і робить моє волосся м'яким, після того, як я його спробувала, він вже став основним продуктом на моїй полиці. У мене тонке та рідке волосся, зазвичай у мене виникають проблЧитати далі
СуперНе потрібно використовувати багато, одного натискання достатньо для вологого волосся, і воно висихає абсолютно гладко. Мені це допомогло з кучерявістю на моєму нефарбованому сухому волоссі.
Нарешті!У мене жирне, густе волосся, і цей шампунь ідеально для нього підходить. Я мию волосся кожні 3-4 дні. Після використання шампуню, звичайно, я наношу кондиціонер для пом'якшення волосся. ЯкщоЧитати далі
Гарний чистий ароматГарний, чистий квітковий аромат із солодким підтоном, який я не знаю, як описати. Він тримається дуже довго, я можу відчувати його запах цілий день. Для мене ТОП💜
ТопкаМені дуже подобається. Я купила маленьку упаковку, бо більшої не було. Маска чудово пахне, вона трохи охолоджує, і моє волосся дуже м'яке після використання. Після миття я була дуже здивованЧитати далі
Відмінний кондиціонерУ мене кучеряве волосся, не пряме і не хвилясте :) цей кондиціонер чудово вбирається, волосся шовковисте, гладеньке і має чудовий аромат. Упаковки мені вистачило на рік при використанні 2-3 Читати далі
Пахне чудово.Я користуюся ним вже більше місяця, пахне приємно і не надто сильно, одного натискання достатньо, бо він добре піниться, тож його вистачає надовго. У мене досить чутлива шкіра голови, але цеЧитати далі
ІдеальнийІдеальний розмір, купую його щоразу, коли їжджу у відпустку, також у мене він у великій упаковці, цей бренд чудово підходить для волосся загалом :)
Шампунь-спаШампунь має приємний аромат лікарських трав. Він дуже ніжний до волосся та шкіри голови, але не промиває повністю. Особисто мені не вистачало відчуття тривалішої чистоти шкіри голови.
СуперЯ використовую його одразу після миття волосся, він не залишає жирного блиску, але водночас зволожений.
Олія має дуже слабкий, але приємний аромат.
Гарна упаковка – це плюс 😊.
Супер!Він чудово пахне і робить моє волосся м'яким, після того, як я його спробувала, він вже став основним продуктом на моїй полиці. У мене тонке та рідке волосся, зазвичай у мене виникають проблЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу