Spokojnosť Maska je super, hlavne po čistení, pekne stiahne póry a zredukuje začervenanie. Navyše ju stačí mať na pleti 3-5 minút a po zotretí je hneď vidno výsledok.
SkveleMaximalna spokojnost pouzivam ja plet 49 mastna dehydrovana 3x do tyzdna na to toner a serum zakoncim kremom a moja plet krasne zjednotena, dcera 19 normalna plet sem tam vyrazky v t-zone vePrečítať viac
Maska na nocSuper maska. Hydratacna ak ju nechcete na noc mozte si ju dat na 3-4 hod.aby poriadne zaschla a aj tak budete mat krasny glow. Mozem odporucit aj pre muzov na tvar
Spokojnosť Maska je super, hlavne po čistení, pekne stiahne póry a zredukuje začervenanie. Navyše ju stačí mať na pleti 3-5 minút a po zotretí je hneď vidno výsledok.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky