Na zimuMám rada ľahšie krémy, ale tento je super hydratačný, perfektný na zimu a stačí ho naozaj málo. Pekne vonia a robí krásny finish na pleti - taký "šťavnatý". Ku krému je aj špachtlička na nanPrečítať viac
Nie zláMasku som si kúpila na upchaté póry a komedony. Aj keď musím povedať, že pleť mi vyčistila, s upchatými komedonmi mi veľmi nepomohla. Nie je to zlá maska, neľutujem, že som ju vyskúšala, alePrečítať viac
Na zimuMám rada ľahšie krémy, ale tento je super hydratačný, perfektný na zimu a stačí ho naozaj málo. Pekne vonia a robí krásny finish na pleti - taký "šťavnatý". Ku krému je aj špachtlička na nanPrečítať viac
Nie zláMasku som si kúpila na upchaté póry a komedony. Aj keď musím povedať, že pleť mi vyčistila, s upchatými komedonmi mi veľmi nepomohla. Nie je to zlá maska, neľutujem, že som ju vyskúšala, alePrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky