supervšetky masky od Lebelage sú úžasné, konkrétne ženšen je veľmi dobrá látka aj proti starnutiu. určite sa oplatí kúpiť masky v balení po 10, kedy je cena za jednu masku smiešna. tieto masky obPrečítať viac
Opaľovací krém na tvárJe to výborný produkt! Nerobí pokožku bielou, dobre sa striebava, je ľahký, textúra ľahko sa nanáša a rozotiera. Som s nim spokojná a určite objednám si ďalší.
ĽahkýDobre sa rozoteria, rýchlo sa vstrebe a má príjemnú nenápadnú vôňu.
Má ľahšiu textúru oproti krému Dr. Collagen, ktory mne viac vyhovuje, nakoĺko je hutnejší.
Príjemný denný krémKrémik je ľahký, dobre sa vstrebáva, má príjemnú konzistenciu.
Kúpila som si ho spolu s fialovým krémikom Lebelage - tiež s kolagénom a zeleným čajom a musím dodať, že ten fialový sa mi páčPrečítať viac
SPF 50Tento krém som si kúpila na základe recenzií. A nebanujem. Krém sa dobre nanáša aj vďaka vhodnej tube a rýchlo sa vstrebáva. Pleť neostáva mastná a môže sa naň použiť make-up. Netvoria sa žmPrečítať viac
Dobrá hydratačná maskaS maskou som bola veľmi spokojná. Veľmi dobre hydratuje a pleť je po nej krásne napitá. Úplne nesťahuje začervenanie ale určite hydratuje. Po odstránení masky sa pleť vôbec nelepí, čo je veľPrečítať viac
supervšetky masky od Lebelage sú úžasné, konkrétne ženšen je veľmi dobrá látka aj proti starnutiu. určite sa oplatí kúpiť masky v balení po 10, kedy je cena za jednu masku smiešna. tieto masky obPrečítať viac