Regenerácia Toner s retinolom splnil svoj účel, teda priaznivo pôsobí na celkový stav pleti a urýchľuje regeneráciu nedostatkov. Za mňa má menšie mínus - mojej mastnejšej pleti spôsobuje upchávanie póroPrečítať viac
TonerOdporúčam vyskúšať, konečne som objavila toner po ktorom mám pocit riadnej hydratácie. Pleť pekne vyživuje a zanecháva jemnú na dotyk. Pleť mám citlivú a rýchlo sa mi upchávajú póry. Pri tomPrečítať viac
Maximalna spokojnosťKrém je úžasný ľahučký veľmi dobre sa vstrebáva pokožka je jemná a vypnutá .Má veľmi jemnučkú vôňu .Spokojnosť !!! Určite doporučujem
Regenerácia Toner s retinolom splnil svoj účel, teda priaznivo pôsobí na celkový stav pleti a urýchľuje regeneráciu nedostatkov. Za mňa má menšie mínus - mojej mastnejšej pleti spôsobuje upchávanie póroPrečítať viac