Spokojnosť S touto esenciou som veľmi spokojná,je bez parfumacie, rýchlo sa vstrebáva a pekne vyživuje pleť.Konzistencia mne osobne vôbec nerobí problém,po nanesení polkepkávam pleť,esencia sa krásne vPrečítať viac
Spokojnosť S touto esenciou som veľmi spokojná,je bez parfumacie, rýchlo sa vstrebáva a pekne vyživuje pleť.Konzistencia mne osobne vôbec nerobí problém,po nanesení polkepkávam pleť,esencia sa krásne vPrečítať viac