Príjemná maska na nocMaska má zvláštnu konzistenciu, no pôsobí veľmi príjemne a pleť je ráno krásne svieža a vyhladená. Po nanesení sa ale dlhšie vstrebáva, takže si treba dávať pozor na vankúš :)
Príjemná maska na nocMaska má zvláštnu konzistenciu, no pôsobí veľmi príjemne a pleť je ráno krásne svieža a vyhladená. Po nanesení sa ale dlhšie vstrebáva, takže si treba dávať pozor na vankúš :)