Veľmi pekný leskOzaj roztomilé balenie a jemná, subtílna vôňa. Lesk na perách je veľmi jemný, takisto na ličkach, nelepí. Avšak farba nie je tak výrazná, ako som zvyknutá pri iných produktoch. Na druhú sPrečítať viac
Veľmi pekný leskOzaj roztomilé balenie a jemná, subtílna vôňa. Lesk na perách je veľmi jemný, takisto na ličkach, nelepí. Avšak farba nie je tak výrazná, ako som zvyknutá pri iných produktoch. Na druhú sPrečítať viac