Neutralny sprchovy gelZa mna vonou neutralny prirodny gel (vhodny pre panov aj damy) pre ludi, ktori oblubuju zemite tony.
Po osprchovani sa citim sviezo. A neprekaza mi ziadna zostatkova aroma.
Avsak uprednostnuPrečítať viac
krásna vôňa produkt veľmi pekne a intenzívne voní a dobre hydratuje pokožku. trochu dlhšie sa vstrebáva, čo je ale asi jediná nevýhoda.
balenie je estetické, trochu ma však zmiatlo otváranie, keďže somPrečítať viac
Dosť prekvapiloÚprimne som milo prekvapená. Zmierni mastnú pokožku a z čoho som úplne v šoku je exfoliácia.Za mňa brutal ako to vie odstrániť staré bunky. Chrbát bol hned po prvom použití lepší, aplikácia Prečítať viac