Objednám znovuMasku som si nechala na tvari hodinku, dala som si po čistení pleti, takže som bola červená ako rajčina, a môžem povedať, že pleť po odstránení masky bola pekne upokojena a cely prodkut mi pPrečítať viac
Face MaskMasku som skúšala 1x a som s ňou veľmi spokojná. Masku som nechala pôsobiť cez noc počas spánku a ráno moja pleť vyzerala super. Na dotyk bola hebká a pokožka bola lesklá. Určite kupujem znoPrečítať viac
Objednám znovuMasku som si nechala na tvari hodinku, dala som si po čistení pleti, takže som bola červená ako rajčina, a môžem povedať, že pleť po odstránení masky bola pekne upokojena a cely prodkut mi pPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky