Maximálna spokojnosťNedávno som vyskúšala tento produkt a musím povedať, že som s ním veľmi spokojná. Textúra je veľmi ľahká a príjemná. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný pocit, čo je pre mňa veľkým plusPrečítať viac
Som nadšená 😍Dostala som tento krémik len ako vzorku k nákupu ale som nadšená. Jemná gélová textúra a príjemná mätová vôňa sú ideálne na leto. Na pleti sedí dokonale. Hneď objednávam celé balenie ❤️🥰
Dokonalý!Tento gel je naozaj hojivé zázrak: na popáleniny od slnka, škrabance, pomáha aj na alergické reakcie na koži..otestované celou rodinou na dovolenke pri mori s celou rodinou. Gel je pomernePrečítať viac
Maximálna spokojnosťNedávno som vyskúšala tento produkt a musím povedať, že som s ním veľmi spokojná. Textúra je veľmi ľahká a príjemná. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný pocit, čo je pre mňa veľkým plusPrečítať viac
Som nadšená 😍Dostala som tento krémik len ako vzorku k nákupu ale som nadšená. Jemná gélová textúra a príjemná mätová vôňa sú ideálne na leto. Na pleti sedí dokonale. Hneď objednávam celé balenie ❤️🥰
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky