Výborné sérum pre začiatočníkov s retinolomSérum používam dva týždne, veľmi dobre sa vstrebáva, má ľahkú gélovú konzistenciu, pokožka po ňom zostane pekne hydratovaná,ale nie lepkavá. Veľmi vhodné množstvo retinolu pre začiatočníkov Prečítať viac
SérumVynikajúce sérum, bola som zvyknutá na iné od inej značky. Momentálne som však sppkojnejšia s týmto od Mizon. Je hustejšie a dobre sa vpíja do pokožky. Chválim i to, že v hrdle flakónika je Prečítať viac
odporúčam sérum je tekuté a bez vône, pomerne rýchlo sa vstrebáva a je skutočne hydratačné. niektoré kyseliny hyaluronové spôsobujú na tvári také žmolky keď dávate ďalšie produkty na tvár ale toto to Prečítať viac
Výborné sérum pre začiatočníkov s retinolomSérum používam dva týždne, veľmi dobre sa vstrebáva, má ľahkú gélovú konzistenciu, pokožka po ňom zostane pekne hydratovaná,ale nie lepkavá. Veľmi vhodné množstvo retinolu pre začiatočníkov Prečítať viac