Super peelingPo nanesení na pokožku sa tvoria malé šupinky. Po umytí je pleť jemnučká, hladká a žiarivá. Gél vonia jemne po citrusoch a nevysušuje. Za mňa super, lebo ho dobre znáša moja suchá pleť ktoráPrečítať viac
Super Tento krém mám už 3x :) používam ho hlavne kvoli zjednoteniu pleti nakoľko mám vždy po akné pigmentové škvrny :). Môžem len odporúčať, nevonia nejako extra, na pleti ostava jemný filter. TrePrečítať viac
Super peelingPo nanesení na pokožku sa tvoria malé šupinky. Po umytí je pleť jemnučká, hladká a žiarivá. Gél vonia jemne po citrusoch a nevysušuje. Za mňa super, lebo ho dobre znáša moja suchá pleť ktoráPrečítať viac
Super Tento krém mám už 3x :) používam ho hlavne kvoli zjednoteniu pleti nakoľko mám vždy po akné pigmentové škvrny :). Môžem len odporúčať, nevonia nejako extra, na pleti ostava jemný filter. TrePrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky