Super krem! Uplne som sa zamilovala do vône tohto krému, je veľmi ľahký, rychlo sa vstrebáva a nezanechava mastný filter na rukách. Ak máte suché ruky, jednoznačne super hydratačná voľba.
Neutralny sprchovy gelZa mna vonou neutralny prirodny gel (vhodny pre panov aj damy) pre ludi, ktori oblubuju zemite tony.
Po osprchovani sa citim sviezo. A neprekaza mi ziadna zostatkova aroma.
Avsak uprednostnuPrečítať viac
krásna vôňa produkt veľmi pekne a intenzívne voní a dobre hydratuje pokožku. trochu dlhšie sa vstrebáva, čo je ale asi jediná nevýhoda.
balenie je estetické, trochu ma však zmiatlo otváranie, keďže somPrečítať viac