OdporúčamMaska má krásny dizajn, pekne vonia, krém vo vnútri je príjemný a jemne parfumovaný. Pokožku na rukách mám po ňom jemnú a vyživenú. Kupujem opätovne v ďalšej objednávke.
OdporúčamMaska má krásny dizajn, pekne vonia, krém vo vnútri je príjemný a jemne parfumovaný. Pokožku na rukách mám po ňom jemnú a vyživenú. Kupujem opätovne v ďalšej objednávke.