Super krem! Uplne som sa zamilovala do vône tohto krému, je veľmi ľahký, rychlo sa vstrebáva a nezanechava mastný filter na rukách. Ak máte suché ruky, jednoznačne super hydratačná voľba.
Super krem! Uplne som sa zamilovala do vône tohto krému, je veľmi ľahký, rychlo sa vstrebáva a nezanechava mastný filter na rukách. Ak máte suché ruky, jednoznačne super hydratačná voľba.