Regenerácia Toner s retinolom splnil svoj účel, teda priaznivo pôsobí na celkový stav pleti a urýchľuje regeneráciu nedostatkov. Za mňa má menšie mínus - mojej mastnejšej pleti spôsobuje upchávanie póroPrečítať viac
Krémja tento krém používam hlavne na večer, je hutnejší, ale veľmi dobbrý zároveň. Hydratuje pleť a zatiaľ mi nespôsobil vyrážky, alebo podoné problémy.
Ak sa neviete rozhodnúť , tak odporúčam.Kupovala som mojej mamine-vek 50+, zmiešaná pleť, niektoré miesta začervenalé a veľmi suché. Mamina si pochvaľuje, pleť má výrazne krajšiu, hydratovanú.
Neskôr som set kupovala aj svokre, kPrečítať viac
Regenerácia Toner s retinolom splnil svoj účel, teda priaznivo pôsobí na celkový stav pleti a urýchľuje regeneráciu nedostatkov. Za mňa má menšie mínus - mojej mastnejšej pleti spôsobuje upchávanie póroPrečítať viac