Skvelá nočná maskaSkvelá nočná gélová maska. Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva lepkavý pocit. Ráno pokožka vyzerá hydratovaná a svieža. Má príjemnú, nenápadnú vôňu. Mám 46 rokov, mám suchú pleť a občas sa mi oPrečítať viac
Treba to vyskúšať!Dostala som vzorku, ktorú som vyskúšala a po prvom raze mi to nedalo a objednala som si celú fľaštičku. Dnes je to 5 deň, čo si to nanášam a mám jemnejšie póry, menej vidietľné a hlavne nie Prečítať viac
KrémikPre mňa tento produkt funguje najlepšie ako lokálna starostlivosť, krásne upokojuje a čomu sa veľmi divím, dokonca aj vyhojí. Odporúčam! :) 10/10
Skvelá nočná maskaSkvelá nočná gélová maska. Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva lepkavý pocit. Ráno pokožka vyzerá hydratovaná a svieža. Má príjemnú, nenápadnú vôňu. Mám 46 rokov, mám suchú pleť a občas sa mi oPrečítať viac