Skvelý krém S týmto krémom so veľmi spokojná, používam ho na noc, nakoľko je naozaj výživný, nie je ale ťažký, mastný na pleti príjemný, mám suchú, citlivú pleť a37 rokov, odporúčam je skvelý
Odlicovaci balzam Výborný balzam. Skúšala som už viaceré značky a zatiaľ mi všetky vyhovujú a tento nie je výnimkou. Ma príjemnú ľahkú textúru, takisto jemnu vonu. Veľmi dobre odlicuje a čistí pleť. Som veľmiPrečítať viac
Čistiaca penaVeľmi dobrá pena, po umytí zanecháva príjemný a jemný pocit na tvári. Dosť silno pení a nevýhodou je, že v očiach trochu štípe ak si nedáte pozor. Vôňa mi zo začiatku veľmi vadila, myslela sPrečítať viac
jellyyyyyyyyyyyveľmi príjemný krém nedráždi moju citlivú pokožku a veľmi pekne hydratuje. má veľmi uspokojivú želé textúru, ale nie som si istý, ako to funguje na zmiešanú časť mojej pokožky, myslím si, žePrečítať viac