Spokojnosť Maska je super, hlavne po čistení, pekne stiahne póry a zredukuje začervenanie. Navyše ju stačí mať na pleti 3-5 minút a po zotretí je hneď vidno výsledok.
Super hydratácia Veľkosť balenia je úžasná a produkt sám o sebe je tiež. Nepoužívam ho každý deň, avšak 2-3 krát do týždňa po ňom siahnem. Používam ho vtedy namiesto krému. Vhodný na mastnú pleť, produkt ju Prečítať viac
Som spokojnáSkúsila som ho používať a sledovať výsledok 🙂
Často mám problém s vyrážkami na tvári a póry tiež nie sú vždy v najlepšom stave, ale toto sérum používam už 5 dní a som veľmi spokojná 😇🙏
NiPrečítať viac
Môže byťVeľmi hydratuje pleť. Po tom čo som skusila mini sadu od tejto značky medzi ktorými bol aj tento toner, kupila som veľké balenie tohto tonera nakoľko som s ním bola spokojná, zatiaľ zostávamPrečítať viac