Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Vaše super fotky a videá










Recenzie – 68
Odkaz na moje video z TikToku, ktoré som natočil✨ https://vm.tiktok.com/ZNR3dovKW/
Textúra gélová, vhodná na leto a aj pre mastnejšiu pleť, podobná 345 krému od Dr.Althea ale nie je tak dobrý. Mne po ňom vznikajú podkozné vyrážky ale každému sadne niečo iné 😊
Veľmi príjemná gélová textúra, ľahko sa nanáša, rýchlo sa vstrebáva. Odporúčam 😉
10/10 pre zmiešanú/mastnejšiu a dehydrovanú pleť, umožňuje nanášať vo vrstvách, ak potrebujete viac hydratácie, a vstrebáva sa do niekoľkých minút, dokonca aj po 3. balení. PRESTAŇTE HO PREDÁVAŤ H0
Veľmi ľahký krém, ktorý hydratuje pokožku a je jemný, nezanecháva mastný film, odporúčam ho
Na začiatok poviem, že moja pleť je náchylná na čierne bodky a je zmiešaná. Tento krém som si kúpila už sedemkrát a je najlepší: ľahký, rýchlo sa vstrebáva, neupcháva póry, najlepší. Tento krém vrelo odporúčam.
Krém je krásne ľahký a veľmi rýchlo sa vstrebe, vôbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásne hladká a vyživená, na rozdiel od iných ťažších krémov mi nespôsobil akné.
Krém odporúčam. Pleť vôbec nemastí, ma príjemnú gélovú textúru a príjemne aj chladí. Neupcháva póry a nespôsobuje žiadne close comedones. Ale pre ľudí so suchšou pleťou môže byt menej hydratačný.
Kúpila som na základe recenzií a odporúčaní. Zrelá, zmiešaná pleť, čierne bodky... bohužiaľ, na T-zóne pôsobia ťažko až lepivo. Oveľa lepšie mi sadol Bamboo od Purita. Ale ešte tomu dám šancu, zatiaľ používam skôr na tváre.
Krém je príjemný, dobre hydratuje, ale zároveň vôbec nie je príliš mastný a rýchlo sa vstrebáva. Pleť neirituje, naopak pôsobí skôr ukľudňujúco. Nepozorujem, že by som sa po ňom vyhadzovala.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.