Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Vaše super fotky a videá










Recenzie – 87
Textúra je veľmi príjemná, akoby to bol gél a krém naraz. Po nanesení ho na tvári necítim, ale na oplátku je moja pleť jemná a pružná. Po pár aplikáciách sa zmenšia aj póry a pleť je hladšia.
Mám mastnú pleť a zvyčajne nemám rada krémy, ale tento je nevyhnutný. Som z tohto produktu nadšená, objednávam si ho už druhýkrát. Krém skutočne spĺňa svoj názov – nehrudkuje ani nezanecháva pocit ťažkosti. Naopak – je ľahký a účinný. Odporúčam ho.
Má príjemnú textúru, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný pocit.
Z frudie som mala blueberry intensive krem a vzdy ma fascinovalo aku baby hebku pokozku po naneseni mam. Tato frudia ma zlozenie akoby matny gel, super lahko sa rozotiera, a tu chvilu co sa vsaje mam pocit faktickej stavnatej sviezosti na pleti. Potom uz len hladky pocit, zidna lepkavost. Je pravda, ze az sa vsaje mam pocit, ze mi jemne stahuje pory na tvari, niekomu toto mozno nevyhovuje, beriem to ale, ze to plni svoju funkciu. Navecer si davam hydratacny krem pre balans.
Páčil sa mi, ale nemám mastnú pleť a po čase ma vysušil, ale páčila sa mi textúra.
Tento krém som si kúpila na výlet. Mini balenie je veľmi praktické a dosť pevné, takže sa dá ľahko nosiť v kufri bez toho, aby sa poškodil. Samotný krém má pekný matný povrch a veľmi príjemnú hroznovú vôňu. Tiež mi neupchával póry na mojej aknóznej pleti, čo je plus.
Mám 50 rokov. Mám zmiešanú pleť a od mladosti mám vážny problém so seboreou na tvári, mám sklon k zápalom a tiež mám citlivú pleť (šialenstvo!). Kozmetika z tejto rady má úžasnú, jemnú vôňu, nádherné balenie, vynikajúci účinok a čo je najdôležitejšie, vyriešila problém môjho neustále lesklého čela a nosa! Som spokojný a odporúčam ich.
Mám mastnú, zmiešanú pleť a keď som videla matné zloženie, trochu som sa obávala, že mi bude z pleti kĺzať, ale hydratuje celkom dobre a nezanecháva mastný pocit.
Moja pleť je mastná a dehydrovaná. Bála som sa, že tento gélový krém neposkytne dostatočnú hydratáciu, ale mýlila som sa. Nie je mastný a pleť je po jeho použití vyživená, nie je pocit pnutia. Odporúčam ho.
jednoducho fantastické
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.