Ideálny na mastnú a zmiešanú pleťDlho som nebola so žiadnym čističom tak spokojná ako s týmto. Mám pocit že mám konečne pleť čistú a pripravenú na ďalšiu skincare
Vyyyyyborny gelTento gél je neskutočný! Už pri aplikácii cítite, aký je extra jemný, a tá vôňa je priam úžasná. Po umytí mám pleť veľmi hladkú, farebne zjednotenú a zdravo lesklú. Ten pocit po umytí je jedPrečítať viac
Príjemná maska na nocMaska má zvláštnu konzistenciu, no pôsobí veľmi príjemne a pleť je ráno krásne svieža a vyhladená. Po nanesení sa ale dlhšie vstrebáva, takže si treba dávať pozor na vankúš :)
Krásne hydratujeMám citlivú zmiešanú pleť, hlavne v zime, a preto sa vyhýbam ťažkým krémom, no ľahké gély naopak nehydratovali dostatočne. Má jemne lepkavú konzistenciu, preto používam skôr na noc :)