Úžasne hydratuje!Sérum som dostala ako darček k nákupu a vyskúšala som ho v čase, keď som mala podráždenú dehydrovanú pleť. Úplne ma nadchlo! Krásne zjemní, dodá potrebnú hydratáciu a upokojí, a pritom je nePrečítať viac
Ideálny na mastnú a zmiešanú pleťDlho som nebola so žiadnym čističom tak spokojná ako s týmto. Mám pocit že mám konečne pleť čistú a pripravenú na ďalšiu skincare
Odličovací krémVýborná alternatíva k odličovacím olejom. Krásna jemná vôňa. Pleť je po použití perfektne hydratovaná. Jediná výhrada - mierne štípe v očiach, ale nie je to nič hrozné.
Gélový krém Krém je veľmi príjemný, vhodný na denné použitie. Po pár dňoch používania mám menej výraznú vrásku medzi očami. Pre suchú pleť môže byť málo hydratačný.
Príjemná maska na nocMaska má zvláštnu konzistenciu, no pôsobí veľmi príjemne a pleť je ráno krásne svieža a vyhladená. Po nanesení sa ale dlhšie vstrebáva, takže si treba dávať pozor na vankúš :)
fajnCelkom dobrý toner s rozjasňujúcim efektom. Žiaľ občas ma z neho pokožka pri aplikácii štípe a vyvolá mierne začervenanie, ktoré však rýchlo odznie. To však nič nemení na tom, že robí to čo Prečítať viac
Milujem tuto esenciu Tato esencia je užasna, hydratujuca vodickova konzistencia, bez vone, vhodna aj pre citlivu pokozku , ja mam mastnu a je super !!!
Úžasne hydratuje!Sérum som dostala ako darček k nákupu a vyskúšala som ho v čase, keď som mala podráždenú dehydrovanú pleť. Úplne ma nadchlo! Krásne zjemní, dodá potrebnú hydratáciu a upokojí, a pritom je nePrečítať viac