Poteší Moja pleť nejako nevie prísť na chuť látkových masiek a väčsinou som z nich vyhádzaná a nechávajú mi dosť mastný film na pokožke. Potom som vyskúšala tieto masky a som veľmi spokojná, po aplPrečítať viac
Príjemný hydratačný krém Krém je príjemný na pleti, nespôsobuje žiadne podráždenia, na leto super, v zime si myslím, že by bol málo výživný. Mam suchú, citlivú pleť a 37rokov, odporúčam za vyskúšanie určite stojí aPrečítať viac
Poteší Moja pleť nejako nevie prísť na chuť látkových masiek a väčsinou som z nich vyhádzaná a nechávajú mi dosť mastný film na pokožke. Potom som vyskúšala tieto masky a som veľmi spokojná, po aplPrečítať viac
Príjemný hydratačný krém Krém je príjemný na pleti, nespôsobuje žiadne podráždenia, na leto super, v zime si myslím, že by bol málo výživný. Mam suchú, citlivú pleť a 37rokov, odporúčam za vyskúšanie určite stojí aPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky