Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Vaše super fotky a videá








Recenzie – 3
Skvelý toner! Nevysušuje, nedráždi a netvorí sa po ňom pupienky. Krásne upokojí a pomáha hydratovať pleť. Zatiaľ používam každý večer a úplne bez problému ;) Bez váhania by som kúpila znova.
Veľmi upokojujúce, hydratuje, redukuje začervenanie, skvelé pod make-up 🤍
Mám kombinovanú až mastnú citlivú pleť so sklonom k akné a tieto vankúšiky sú skvelé! Nedráždia, tonizujú a upokojujú moju pokožku. Majú tiež mierne textúrovanú stranu z jednej strany, takže môžete jemne odlupovať pokožku. Viečko a malá samostatná pinzeta umožňujú, aby všetko zostalo hygienické.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.