Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.






Vaše super fotky a videá










Recenzie – 9
Vyskúšala som už viacero krémov, ktoré mi nie vždy úplne sadli, a to hlavne kvôli tomu, že obsahovali isté zložky, ktoré mi upchávali póry. Bol to pre mňa začarovaný cyklus: používanie exfoliačných látok mi pomáhalo na akné ale oslabovalo kožnú bariéru, ktorú som chcela posilniť a regenerovať krémom s ceramidmi. Tie krémy mi zas ale upchávali póry. Tento krém mi pomohol práve v tom, že vie moju pokožku upokojiť a regenerovať bez upchatia. Odporúčam každému, kto má podobný problém.
Tento krém sa mi veľmi páčil. Je veľmi vhodný pre moju suchú pleť, nezanecháva lepkavý pocit. Perfektne hydratuje. Veľmi mi vyhovuje!
fakt super hydraatcny krem, pouzivam ho każdy den. velmi jemy a rychło są vstrebava
Nemôžem povedať, že tento krém je niečo špeciálne, ale je to dobrý základný každodenný krém pre všetky typy pleti. Má ľahkú textúru, bez vône, dobre hydratuje. Nestačí to pre normálnu pleť v zime pri -10 (a čo je v takomto počasí dosť?)? Veľká tuba, dlho vydrží, začala som ho používať aj na ruky a pomohol mi obnoviť suchú pokožku. Pre precitlivenú pleť by som ho odporúčala s opatrnosťou, moja pleť je citlivá a prvých pár minút po nanesení trochu sčervenala, ale bez nepríjemných pocitov. Možno je to individuálna reakcia na niektorú zložku. Ale aj tak je krém dobrý a stojí za vyskúšanie.
Oproti krémom z drogérie je tento krém víťaz z veľkej diaľky. Pokožka je hydratovaná. Konečne krém ktorý mi nedráždi pokožku. Dala som si niekoľkodnovú namahu pri výbere bariérového krému a tento je víťaz.
Používam ho na noc a ráno mám krásnu sviežu pleť, za mňa ani sérum byť nemusí pri super kreme
Mám citlivú pleť, skôr suchú a nájsť vhodný krém nie je vôbec ľahké, ale tento mi pekne sadol, nie je hutný, pekne sa vstrebe a pleť je po ňom naozaj hydratovaná a príjemná na dotyk. Odporúčam
Super krém, má príjemnú textúru 😍 a zloženie tiež super, odporúčam 👍🏼
Krém je vynikajúci, zloženie je bohaté na zložky podporujúce bariéru pleti. Ideálny na večer a/alebo pri používaní liekov na akné (retinoidy alebo tret). Neupcháva póry, čo je u krémov tohto zloženia a konzistencie dosť zriedkavé. Neobsahuje žiadne vône, takže bude vyhovovať aj ľuďom s citlivou pleťou. Produkt je cenovo dostupný a množstvo v balení je značné (100ml), vydrží na dlhú dobu. Textúra je príjemná - po vytlačení z tuby krém vyzerá husto, ale po rozotretí na tvári sa textúra zmení na krémový sorbet, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva silný mastný lesk ani pocit ťažkosti. Pleť sa ním vstrebáva a je vyživená. Odporúčam! :)
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.