Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Vaše super fotky a videá










Recenzie – 22
Toto tonikum používam už dosť dlho, čo je zrejmé z množstva, ktoré mi zostalo v tégliku. Mám mastnú pleť a je pre mňa 100% perfektné. Dobre hydratuje, má hustejšiu konzistenciu ako väčšina ostatných tonizačných prostriedkov, ale nezanecháva lepkavý film. Vôňa je ľahká a príjemná, nie chemická. Používala som ho spolu s krémom z rovnakej rady a bola som veľmi spokojná, kúpim si ho ešte raz!
Pleťová voda je skvelá, nie je vodnatá, príjemne vonia a hydratuje.
Moja dcéra používa toto tonikum v dňoch, keď nepoužíva retinol. Jej pleť ho dobre znáša a nevysušuje ho.
Najlepší toner ever🫶🏻 Je to moja druhá fľaštička, a som úplne spokojná. Moja pleť úplne žiari! ✨ Pleťový tonik mi dobre hydratuje; niekedy si navlhčím vatový tampón a použijem ho ako masku. Tiež dlho vydrží. Napriek hutnej štruktúre som si nevšimla žiadne nové pupienky ani čierne bodky, čo je skvelé❤️🔥 Odporúčam všetkým
Sestry, chcem sa s vami podeliť o moje dojmy z tohto tonika. Používam ho už tri mesiace, ale chcem povedať, že výsledky som videla takmer okamžite, už o desať dní. Toto je jednoducho skvelý objav!! To, čo so mnou urobilo, sa nedá opísať: zjednotilo mi tón pleti, dobre ju hydratovalo a dokonale ma pripravilo na líčenie. Po použití tohto tonika mám tak žiarivú pleť, že ju vidno aj z vesmíru, a za skvelú cenu. Dievčatá, som v príjemnom šoku, je to jednoducho niečo)
Typ pokožky: normálne. Vek: 25. Odporúčam. Skvelá tekstúra, veľmi príjemne vonia. Nezanecháva lepivosť na pokožke, rýchlo sa vstrebáva. Najlepší toner, ktorý som mala. Mám už 2 fľaštičku. Aktívne zložky pomáhajú zbaviť sa pigmentácie a komedónov.
Prijemny toner stredne husty
Je dobrý, nie príliš hustý, ideálny pre moju normálnu pleť.
Používam Anua Peach 77 Niacin Essence Toner už nejaký čas a musím povedať, že som naozaj spokojná. Tonikum má ľahkú, vodovú konzistenciu a krásne sa vstrebáva do pleti bez lepivého pocitu. Pleť je po ňom hydratovaná, svieža a jemná. Oceňujem aj príjemnú, jemnú vôňu broskyne, ktorá pôsobí veľmi osviežujúcim dojmom. Páči sa mi aj praktické balenie – dobre sa dávkuje na tampóny, neplytvá sa produktom. Po pravidelnom používaní mám pocit, že je moja pleť jasnejšia, zjednotenejšia a menej unavená. Navyše obsahuje niacínamid, čo je skvelé na zlepšenie textúry pleti. Celkovo je to jeden z najlepších tonerov, ktoré som vyskúšala. Určite by som ho odporučila každému, kto hľadá ľahké, hydratačné a rozjasňujúce tonikum. 🌸
Rozjasňujúci, savý toner je ideálny ako základ našej dennej rutiny.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.