Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Vaše super fotky a videá

Recenzie – 3
Maska má veľmi príjemnú vôňu banánového mlieka. To je asi tak všetko. Vreckovka nepriľne poriadne k tvári a dokonca sa rozpadne alebo trhá. Navyše, maska počas používania veľmi rýchlo schne. V tomto obchode sú k dispozícii oveľa lepšie masky. Túto si už nekúpim.
Úžasná maska, ktorá vyživuje a hydratuje pokožku.
Toto je môj druhý nákup tejto masky. Naozaj vonia ako banán. Pokožka je zvlhčená a upokojená. V taške je veľa esencie. Odporúčam!
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.