Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Vaše super fotky a videá




Recenzie – 2
super 🤗❤️
Píšem to po spotrebovaní celého balenia. Je ľahký bez akejkoľvek vône, nie je príliš mastný, mierne gélový, dobre sa vstrebáva. Mám veľmi suchú pleť, takže pre môj typ pleti to nestačí, pretože sa cítim suchá po niekoľkých hodinách alebo ho musím nanášať v dvoch vrstvách s minútovou prestávkou. Normálne je to však veľmi dobrý krém, neupcháva póry.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.