Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.







Recenzie – 1
Tešila som sa na kúpu a vyskúšanie tohto produktu, ale zostala som sklamaná. Mám citlivú pleť, ale dokáže „prežiť“ agresívne kyseliny ako aha/bha. No... s týmto produktom nie. Po použití som mala veľmi podráždenú pleť a celkovo som sa po použití Aprilskinu nikdy necítila „čistá“. Bohužiaľ ho nemôžem odporučiť.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.