Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Tento preklad bol vytvorený pomocou umelej inteligencie, preto sa môžu vyskytnúť drobné nepresnosti 😌
Vaše super fotky a videá

Recenzie – 2
Takto -balenie je krásne, mám farbu Nutty, na ruke vyzerá super ale ak ho chete na líčka rozotrieť tak po 5 minútach nič nevidieť 🙈 nedrží farbu a je veľmi jemná. Takmer nič. Možno tmavšie odtiene sú super. No ja som biela ako stena a žiaľ nič. Konzistenia ale príjemná. Ako rúž tiež nič moc, nedrží. Skôr je to taký balzam čo sa vsiakne.
Najlepsia licenka! Omylom som si objednala najdmavsi odtien, ale je prefektny velmi naturalny. Kremova konzistencia, lahko sa roztiera….. bez chyby
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.