Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá










Recenzie – 11
Pleťovú masku som si naniesla po toniku a sére na akné. Po 2 a pol hodinách sa mi začala olupovať na brade, nose a čele. Na povrch vyniesla 1-2 malé pupienky, ale tie existujúce hlbšie pupienky stiahla. Na tvári veľmi, veľmi chladí, až trochu priveľa, mala som pocit, akoby mi pod ňou mrzla pokožka. Myslím, že 2 hodiny stačia, neoplatí sa ju nechávať pôsobiť celú noc, lesk vydrží až do druhého dňa a po odstránení si dokonca nanesiem hydratačný krém.
Táto maska je úžasná, veľmi dobre hydratuje, spevňuje, odstraňuje začervenanie a redukuje zápal. Špeciálne poďakovanie za darčeky, ktoré boli súčasťou mojej objednávky, sú veľmi milé. Objednám si ďalšie. Vysoko kvalitné produkty, iba originály.
Uz tretia maska od tejto znacky, efekt je viditelny aj po dvojhodinovom pouziti, ale tentokrat som ju mala celu noc a vypnutie a vyhladenie pleti je este intenzivnejsie. Na tvar dobre prilne a nerusi, len si treba dat pozor pri manipulacii na nechty (prvu sa mi podarilo predierkovat :))
Skvely relax pre moju tvar, velmi dobry pocit po prebudeni. Toto bude moje must have!
Masku si robím už druhýkrát, je skvelá, odporúčam ju ❣️
Cítila som dlhotrvajúci účinok, moja tvár žiarila niekoľko dní. Nechala som ho pôsobiť aj asi 3-5 hodín.
Toto je moja druhá maska, moja pleť sa po nej cíti naozaj dobre. Nechám ju pôsobiť asi 3 hodiny a moja pleť sa potom cíti dobre ešte niekoľko dní!
Skvelá maska. Odporúčam ju každému. Na mňa fungovala dobre – mám problematickú, zmiešanú pleť.
Skúšala som všetky druhy ale táto zelená top! Držia perfektne všetky, stačí dať na 3-4h. Mala som aj na celú noc, pre mňa zbytočné tak dlho.
Maska je jednoducho úžasná. Moja zrelá pleť je po nej príjemná, hladká a žiarivá. Vrásky sú redukované. Vrelo ju odporúčam.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.