Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Vaše super fotky a videá

Recenzie – 2
Pekný krém. Ale nie je až taký skvelý. Jeho textúra je medzi gélom a krémom. Bez zápachu. Funguje dobre v kombinácii s inými produktmi. Dávam mu priemerné hodnotenie.
Tento krémik som dostala ako vzorku pri poslednom nákupe u ksisters a hneď po prvom použití som si ho zamilovala a objednávam si celé balenie 50 g. Vôňa je veľmi jemná a príjemná, textúra krému je chladivá a okamžite sa vpije do pokožky bez toho aby ostal nepríjemný pocit lepkavosti a je to krásny záver mojej skincare routine, ktorý mi dodá pocit čistoty a hydratácie. Dlho som hľadala takýto vyhovujúci krém, hlavne na zimu kedy je moja pokožka citlivá, vysušená a málo hydratovaná. Ďakujem ksisters ❤️
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.