Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Recenzie – 3
dobrá konzistencia a perfektne sa prispôsobí pokožke
Táto maska je skvelá. Moje pery vyzerajú ráno naozaj plnšie! Po nanesení máte pocit, akoby ste si nanášali med, ale nie je to nepríjemné, len je to iné ako *Labello*. Potrebujete len veľmi malé množstvo a moje pery sú ráno jemnejšie a plnšie.
Vyživujúca maska na pery, s príjemnou jemnou vôňou.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.