Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Vaše super fotky a videá










Recenzie – 22
Veľmi dobre odličuje. Odporúčam.
Dobrý olej s ľahkou vôňou. Súhlasím však s inou recenzentkou, že pumpičke by prospelo, keby mala uzamykateľný mechanizmus. Ráno, po večernom použití, mám tvár hladšiu.
Skvelý čistiaci olej, krásna hodvábna textúra. Zaobídem sa aj bez vône, ale dôkladne čistí a ľahko sa oplachuje. Myslím si však, že fľaštička, najmä pumpičkovací mechanizmus, by sa dala vylepšiť. Tiež sa pri preprave dobre neuzatvára a nie je tesná.
Najlepší olej, aký som kedy vyskúšala. Je príjemný na nanášanie, nepotrebujete veľa produktu a rýchlo sa zmýva. Zatiaľ mi nespôsobil žiadne vyrážky a čo je najdôležitejšie, zanecháva mi pokožku pružnú a bez mastných zvyškov.
Kupu odporucam, super konzistencia, plet je vycistena, dokonale hladká, pory eliminovane. Pleť nie je stiahnutá, ale hydratovana. Trochu nevhodne davkovanie, pri ktorom vyjde ovela viac produktu, ako je potrebné.
Najprv som to vyskúšala so vzorkou produktu, ale fungoval tak dobre, že som si jeden objednala. Mám suchú a citlivú pleť, ale je pre mňa perfektný. :)
Má príjemnú konzistenciu, pokožka je po použití jemná a hydratovaná🥰
Má jemnú konzistenciu a jemnú vôňu, ktorá je veľmi príjemná. Zmyje všetko. Odporúčam – je to naozaj skvelý produkt 😊
Účinnosť oleja ma veľmi milo prekvapila. Produkt má ľahkú, príjemnú konzistenciu, ktorá dokonale rozpúšťa make-up, kožný maz a nečistoty bez toho, aby dráždila pokožku. Už po niekoľkých použitiach som si všimla, že moje póry boli viditeľne vyčistené a čierne bodky boli menej viditeľné. Veľkým plusom je obsah jojobového oleja – po vyčistení je moja pleť jemná, hydratovaná a vôbec nie je cítiť pocit pnutia. Olej sa ľahko zmýva a nezanecháva mastný film. Je perfektný aj pre citlivú a zmiešanú pleť. Okrem toho je balenie s pumpičkou veľmi pohodlné a hygienické. Určite jeden z najlepších odličovacích olejov, aké som kedy použila. Určite si ho kúpim znova!
Absolútne MILUJEM vôňu a textúru tohto oleja. Je to skvelý čistič. Jediné mínusy sú podľa mňa príliš veľké plastové čerpadlo a pri jednom stlačení vytečie príliš veľa oleja.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.