Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.






Recenzie – 1
Najlepší primer, aký som kedy použila. Na začiatku vyzerá extrémne bielo, ale potom sa úplne vstrebe a zanechá krásny, hladký a bezchybný finiš. Nie je lepkavý. Môj make-up sa mi zdal, akoby bol prilepený na tvári, a včera stále vyzeral skvele, dokonca aj po dlhej ceste vlakom a 12-hodinovom koncerte. Vrelo odporúčam!
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.