Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Tento preklad bol vytvorený pomocou umelej inteligencie, preto sa môžu vyskytnúť drobné nepresnosti 😌
Recenzie – 1
Krém má skvelú textúru, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva lepkavý pocit. Výborne hydratuje pokožku, pleť je po nanesení jemná, výživená. Čo sa týka obnovenia pružnosti pleti uvidím časom, nakoľko ho používam krátko. Žiadnu alergickú reakciu nepozorujem ani zhoršenie akné, skôr zlepšenie. Má zvláštnu bylinkovú vôňu, dosť výraznú (niekomu môže prekážať) , ale mne neprekáža. Krém odporúčam🤗
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.