Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Vaše super fotky a videá










Recenzie – 116
používam ho na noc,dobre sa vstrebáva a necháva pokožku hydratovanu
Tento krém používam už dva dni. Zdá sa mi fantastický produkt. Hneď si všimnete jeho konzistenciu: je vláknitý vďaka slimačiemu slizu. Potom je veľmi ľahký a rýchlo sa vstrebáva. Moja tvár je okamžite hydratovaná a rozjasnená. Mám zrelú pleť a zdá sa mi vhodný. Uvidím, či tmavé škvrny časom vyblednú. Zatiaľ som spokojná.
Najprv som z tohto produktu bola nadšená, mám mastnejsiu pleť so sklonom k akné no po čase mám pocit pnutia na pokožke. Je super na deň pod mejkap no na noc moja pleť potrebuje výživnejší.
Tento krém som mucínom a kolagénom sa mi velmi páči, hoci v porovnaní s cosrx niečo chýba. Veľké mínus je, že je iba v tégliku a teda sa riadne ťahá, za to hviezdička dole. Ale pri dlhšom používaní pokožku krásne vyživuje a rozžiaruje.
Odporúčam tento krém, naozaj pokožka sa zlepšila pri pravidelnom používaní. Mám ho už viac ako 2 mesiace a zostala mi asi polka produktu. Po používaní pleť je glow a zostáva ten efekt na 7 hodin určite (dlhšie som ho nemala).
Používam krém na tvár proti starnutiu Coxir Black Snail Collagen Cream a s výsledkom som veľmi spokojná. Krém obsahuje slimačí mucín a kolagén, ktoré dobre hydratujú pokožku a pomáhajú udržiavať jej elasticitu a zdravý vzhľad. Mám suchú pokožku, takže je pre mňa dôležité, aby krém poskytoval hĺbkovú výživu - a tento produkt to robí skvele. Po použití je pokožka jemnejšia, hladšia a vyzerá upravenejšie. Textúra je príjemná, dobre sa rozotiera po pokožke a nespôsobuje nepríjemné pocity. Tvár po ňom má krásny, mierne žiarivý vzhľad. Celkovo krém zanechal veľmi pozitívny dojem - dobrá voľba na hydratáciu a starostlivosť o suchú pokožku. Myslím, že nákup zopakujem 😊
Krém je super, ale skôr asi na zmiešanu pleť. :) Ale inak super, pekne sa vstrebáva, nezanechá mastný film.
Krém je elastický (slimačí), ale nevstrebáva sa ľahko, takže je vhodnejší na noc, pretože ak ho nanesiete ako posledný krok rannej rutiny, dlho sa nevstrebe a ak budete pokračovať s SPF, vytvorí film, ktorý sa odlupuje...
Tento krém vrelo odporúčam, má skvelú textúru a nespôsobuje žiadne alergie.
Крем понравился своей необычной консистенцией. Он увлажняет, конечно, но мне, как-будто не хватает смягчения. Кожа не сухая, но есть ощущение небольшой стянутости. Возможно, на лето он лучше больше подойдёт.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.