Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Vaše super fotky a videá










Recenzie – 9
Mám ho viac ako 2 mesiace a v kombinácii s krémom a retinalom po pravidelnom používaní vidím výsledky. Zmizli mi vrásky okolo per a očí ale hlbšie vrásky zatiaľ až moc sa nezmenili. Ináč, ma super textúru, ktorá netečie a rýchlo sa vstrebáva.
Hľadala som sérum s peptidmi a rozhodla som sa vyskúšať práve toto. Presvedčilo ma komplexné zloženie a obsah EGF (rastový faktor) + peptidy. Sľubuje regeneráciu a elasticitu, ktorú moja pleť s pribúdajúcim vekom pomaly stráca. Sérum je príjemné. Gélová konzistencia sa rýchlo vpíja do pleti, ktorá však nezostáva lepkavá, ale pekne vyživená. Pri prvých prejavoch starnutia/prvých vráskach - super. Určite kúpim znovu.
Gélová konzistencia, pumpičková aplikácia, bez vône, na mojej pleti robí zázraky. Neviem čím to je, ale mám po používaní séra s Aqua Essence Toner Peptide 9 od Medi-Peel pleť hladkú, napnutú, hydratovanú a zjednotenú. Veľmi oceňujem veľkosť balenia. Od zbačky Coxir mám toho veľa a zatiaľ ma značka nikdy nesklamala. Vrelo odporúčam.
Sérum je hutnejšej gélovej konzistencie, takže nikam "neuteká" a neplytvá sa ním. Oceňujem aj balenie s pumpičkou. Do pleti sa pekne vpije, nenecháva ju lepkavú ani mastnú. Pleť zhydratuje, upokojí, a keďže nie je parfumované, tak pleť ani zbytočne nedráždi. Nevšimla som si ani že by upchávalo póry, práve naopak - pomáha urýchľovať hojenie príp. vyrážok a jazvičiek po akné. Nedávam 5* z toho dôvodu, že ma pocitovo "nevystrelilo na Mesiac", no rozhodne stojí za vyskúšanie a je to príjemná a budget-friendly verzia peptidov do dennej rutiny :)
Super príjemné sérum. Má krásnu gélovú konzistenciu, ktorá sa neuveriteľne rýchlo vstrebáva a nie je lepkavá. Vaša pleť ho prakticky "vypije" :) Moja tvár vyzerá ráno hydratovaná a oddýchnutá. Je skvelé, že má pumpičku, vďaka čomu sa ľahko nanáša.
Najlepšie sérum, aké som kedy použila. Jeho absencia ma znepokojuje. Moja tvár je neuveriteľne hydratovaná a vrásky sa po dvoch mesiacoch používania zmenšili. Bez parfumácie a príjemné na používanie. Zázrak!
Úžasné sérum, má úžasnú textúru, okamžite sa vstrebáva a po pol roku používania som videla zníženie jemných vrások na čele!! Odporúčam ho!!
Kúpila som si emulziu a sérum s peptidmi, nanesiem si emulziu na vyčistenú tvár a hneď potom sérum proti starnutiu.Pokožka sa okamžite napne, pleť sa napne a získa sa krásny, jednotný sklenený vzhľad, textúra je nie je mastný a potom si na tvár nanesiem hydratačný krém. odporucam I L♥️VE Ksestry
Serum je gelovej konzistencie. Pokožka po ňom krásne jemná a vyhladená. Nezmolkuje je možné ho vrstvit s inými produktami. Moja prvá a pozitívna skúsenosť s touto značkou.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.