Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.

Vaše super fotky a videá






Recenzie – 3
Maska je skvela, vlasy mam nadherne leskle, odporucam si ju vcesat do vlasov po umyti a nie len na hlavu ‘natriet’, potom oplachnut po par minutach a dat este kondicioner. Urcite kupim zasz
Mám husté, farbené vlasy. Pred použitím masky a po nej vidím rozdiel.
Bohužiaľ, táto maska na moje jemné, odfarbené vlasy nefungovala. Konzistencia je dosť hustá a krémová, ale bohužiaľ, vôbec nepreniká do vlasov – len sedí na povrchu a po opláchnutí je účinok prakticky nulový. Nie je žiadna výživa, posilnenie ani vyhladenie; necítim ani účinok bežného kondicionéru, nieto ešte regeneračnej masky. Moje vlasy sú po použití úplne rovnaké ako pred ním – suché, na končekoch stuhnuté a bez lesku. Vôňa je príjemná, ale na môj vkus príliš intenzívna.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.