Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Recenzie – 1
Maska je úžasná! Použila som ho už trikrát a som super šokovaná, pretože mi nedráždil pokožku (a mnohé ošetrujúce produkty ma spôsobujú alergickú). Nechala som si ju na sebe celú noc a ráno som ju zmyla a urobila rannú rutinu - sklenená pleť, ktorá po tejto maske zostala, je úžasná. Určite si kúpim ďalšie balenie. Jediné mínus, na ktoré by som mohol upozorniť, je konzistencia. Maska vyzerá trochu ako gél a je trochu lepkavá, takže možno nebude chutiť každému.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.