Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá






Recenzie – 4
Som s týmto produktom naozaj spokojná. Je to veľmi jemný gél, ktorý skvele vyhovuje citlivej pleti. Nevysušuje, nedráždi a zanecháva pleť príjemne čistú a vyrovnanú. Má ľahkú konzistenciu, krásne sa rozpeňuje a je ideálny na každodenné použitie. Oceňujem aj jeho prírodné zloženie a to, že pomáha udržať pleť hydratovanú a upokojenú. Určite by som ho odporučila každému, kto hľadá šetrný a spoľahlivý čistiaci gél pre citlivú alebo reaktívnu pleť.
Veľmi chladný produkt, čistí "až do vŕzgania". Po 10 dňoch používania boli čierne bodky na nose menej nápadné.
Veľmi chladný produkt, čistí "až škrípe" Po 10 dňoch používania boli čierne bodky na nose menej nápadné.
jemný čistiaci balzam ideálny pre citlivú pokožku. žiadna vôňa. nevysušuje moju pokožku. Používam ho na dvojité čistenie ako druhý krok.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.