Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Recenzie – 2
Pekne sa vstrebáva a zároveň nerobí mastný film na pokožke. Nemám po ňom pocit, že je koža hydratovaná len vo chvíli, keď som mastná. Vôňa. Asi med? Nedokážem identifikovať. Som zvyknutá väčšinou na neparfémované veci, ale nie je to vyslovene zlá vôňa
Má trochu zvláštnu vôňu, kým sa úplne nevstrebe, ale je to najvýživnejší telový krém, aký som kedy použila. Vrelo ho odporúčam na zimu. Moja pleť bola hydratovaná už o niekoľko hodín neskôr a dokonca aj na druhý deň, na rozdiel od krémov z drogérie.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.