Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.








Vaše super fotky a videá










Recenzie – 10
Veľmi ma zaujali produkty Dr Ceuracle kombucha Essence-toner a gél-krém. Za tie roky som vyskúšala veľa produktov starostlivosti o tvár. V posledných mesiacoch som si odtiaľto objednala aj niekoľko značiek. Veľmi málo z nich úplne spotrebujem. Len málo z nich by som si objednala znova. Zvyčajne tieto produkty radšej vynechám. Toto sú výnimky. Majú priaznivý vplyv na dehydrovanú pleť. Všimla som si to aj pri booster-e Torriden Dive. Mladá, svieža pleť, zdravšia a jasnejšia pleť. Essence je dvojfázový produkt, akýsi hybrid, akoby to bolo tonikum a krém v jednom. Nemá žiadnu vôňu, aspoň ja nič necítim. Gél-krém je tiež jedinečný. Má príjemnú, zázvorovú vôňu. Je tiež akýmsi hybridom, pretože nie je špecificky gélový. Zdá sa to tak, ale keď si ho nanesiem na tvár, moja pleť sa cíti ako krém. Cítim, že je vyživujúci a regenerujúci. Je však super ľahký a výsledkom je zdravá, žiarivá, svieža a hydratovaná pleť.
Oba produkty sú veľmi dobré. Pleťová voda má mliečnu textúru a veľmi dobre hydratuje pleť a krém je úžasný. Som fanúšičkou kombuchy, takže som bola veľmi rada, keď som túto sadu objavila. Ďakujem! Odporúčam ich, ale nie v lete, pokiaľ nemáte dehydrovanú pleť.
Kombuchu som si objednala prvýkrát a po pár dňoch používania môžem jednoznačne povedať, že sa mi veľmi páči a v kombinácii s krémom je jednoducho úžasná.
Tuto sadu som už 2x darovala ako darček a sestra a kamoska si nevedia vynachváliť. A je to krásne balené 🫶🏽🌸🫶🏽
Veľmi sa mi páčila, hlavne tá esencia ❤️ Je taká hydratačná, tvár sa leskne, vyzerá zdravo. Vyskúšala som už niekoľko iných esencií, no uvažujem, že sa k tejto vrátim!
Po prečítaní pozitívnych recenzií na tieto produkty som sa rozhodla vyskúšať túto sadu a som nadšená👍 Balenie je v skle, čo veľmi oceňujem. Ľahká esencia a gélový krém ideálny na jar. Odporúčam 👍
Najlepší set na jar/leto. Vďaka ľahkej konzistencii sa veľmi rýchlo vstrebávajú. Nezanechávajú mastný pruh.
Krém aj esencia je balená v skle a nie plaste, čo veľmi oceňujem. Mám aknóznu a mastnú pleť, póry mi to neupchava a aj mám pocit, že po používaní sa mi pleť mastí menej. Krém sa do pleti vstrebáva takmer ihneď a po nanesení nie je lepkavy. Po nanesení spf a/alebo makeupu sa vôbec nežmolkuje. Na skúšku som si kúpila toto menšie balenie ale určite si produkty kúpim aj v plnej veľkosti, lebo som si ich zamilovala😍😍
To je skvelá sada. Pokožku dobre hydratuje, krásne ju rozžiari a je dobrá podkladová báza pod make-up. Páči sa mi, že hydratáciu je možné upraviť počtom aplikácií podľa stavu a typu pleti. Na tvári nespôsobuje žiadne vyrážky, nelepí a rýchlo sa vstrebáva. Určite si zaobstarám produkt v plnej veľkosti.
Som potešený! Objednal som si menšie balenia na testovanie a viem, že si ho objednám znova! Veľmi dobre hydratuje, rýchlo sa vstrebáva a pleť zvnútra rozžiari. Mám zmiešanú pleť (mastnú), bála som sa, že sa rýchlo premastí, ale je super! Vrelo odporúčam
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.