Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Vaše super fotky a videá










Recenzie – 54
Zatiaľ všetko v poriadku, ešte som ho veľa nepoužíval, ale zatiaľ žiadne problémy, trochu sa líši od bežných vecí, ktoré používam, ale nie je to zlé, zatiaľ toho veľa neviem povedať, ale žiadne problémy, pekne pení a príjemne vonia.
Tento šampón ponúka fantastický pomer ceny a kvality. Doslova funguje ako ochranný štít – vlasy obalí, dodá im nádherný lesk a pružnosť. Jednoznačne ho odporúčam každému, kto chce svojej korune krásy dopriať poriadnu dávku regenerácie bez toho, aby musel platiť za drahé procedúry v salóne!
Používam ho prvýkrát a som s výsledkami veľmi spokojná, treba ho dobre oplachovať, vlasy mi zostanú čisté a hydratované. Použila som aj masku. Som veľmi spokojná!
Mám jemný európsky vlas, mastnota na hlave a suché dĺžky. Šampón je konzistenciou priehľadný gél, celkom running. Ale po rozotrení v rukách pekne pení a pena drží a nesteká. Vôňa nijak výrazná a necítim ju z vlasov ani cez deň. Čakala som, že mi pomôže na suché dĺžky (kolagén, proteín) a na mastný skalp. To sa úplne nestalo. Vlasy sú mastné do 20 hodín po umytí. Dĺžky elektrizujú (aj po použití kondicionéra a termoochrany), strapatia sa, konce sa štiepia. Žiadny colagen coat sa nekonal. Síce v sprche to vyzeralo nádejne, ale očakávania neboli naplnené. Avšak mu dám ešte šancu vo svojej rotácii iných šampónov ako je anillO alebo D:hama.
Dizajn fľaštičky ma zaujal. Nič podobné som ešte nevidela. Bola som naň zvedavá, keďže hľadám šampón. Bohužiaľ, na mňa nefungoval. Je trochu ťažké ho zmyť z vlasov, pokožka hlavy nepôsobí čistá ani svieža. V skutočnosti sa mi s týmto šampónom rýchlejšie masti pokožka hlavy aj vlasy. Vôňa nie je veľmi intenzívna, ale z nejakého dôvodu sa mi nepáči. Ale to by som mohla prehliadnuť, keby to fungovalo inak. Pozitívne je, že pekne pení a pena, ktorá sa tvorí, má takú dobrú konzistenciu... Takže sa ho pokúsim posunúť ďalej. Odporúčam ho na suché vlasy.
Používam ho už dva týždne a som naozaj spokojná. Už po prvom umytí som počula, že moje vlasy vyzerajú dobre, keď som sa ma pýtala, aký produkt som použila. Vlasy sa mi tiež ľahšie češú :)
Sampon je idealny na huste vlasy, dlhodobo ho pouzivam a mozem jedine odporucit.
Pomáha mi udržiavať vlasy hladké, ale ťažko sa oplachuje a pokožka na hlave je mastná. Možno je to v poriadku, ak si vlasy umývam každý deň.
Teraz je to jediný šampón, ktorý používam. Pomohol mi aj s šupinatou pokožkou hlavy, teraz ma tak nesvrbí.
Dokonca ho odporúčam, dobre sa s ním umýva.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.