Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá










Recenzie – 38
Skvelý olej, veľmi príjemná vôňa, nelepí! Na vlasy používam iba produkty od tejto značky a naozaj sa mi páčia!
Veľmi jemná vôňa, moc som ju necítila, radšej by som mala parfum, ale viem, že veľa ľudí nemá rád silné oleje, takže by to pre teba bolo perfektné. Ja mám radšej silnejšie vône, ale to je moja preferencia. Inak je to veľmi jemný olej, nie je ťažký na vlasy, zisťujem, že väčšina olejov mi vlasy zaťažuje a vyzerajú mastné. Po umytí som si vlasy osušila uterákom, pridala som trochu do stredu a končekov a potom som ich veľmi jemne prečesala a vlasy mi neboli chrumkavé ani mastné, takže pre mňa 10/10.
Oveľa ľahšie zloženie ako oleje z drogérie. Moje vlasy ho dobre absorbujú. (vlnité, zamotané, husté) Určite ho budem používať odteraz. :)
Používam hneď po umytí na mokré vlasy, nezostávajú mastné ale sú hydratované. Olej má veľmi slabú ale príjemnú vôňu. Pekné balenie je plus 😊.
Po umyti aplikujem olej na vlasy, krasne hydratuje a vlnite vlasy sa pekne zvlnia po vysuseni.
Príjemný olej na vlasy, jemne vonia. Na vlasy aplikujem v polke fénovania. Olej vlasy nemastí, zanecháva ich uhladené a lesklé
Veľmi pekný olej s príjemnou textúrou, ktorá nezaťažuje vlasy a má veľmi príjemnú vôňu.
hydratuje a nezaťažuje
Používam len pár dni, ale moje rozštiepené končeky sa zdajú byť zacelenejšie, vlasy sú jemné. Používam na vlhké vlasy, ale aj na druhý deň po umyti, keď sa mi zdá, že končeky sú trošku suchšie.
Nič moc
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.