Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá








Recenzie – 6
ABSOLÚTNY MÔJ OBJAV. Tento krém sa stal nevyhnutnosťou v mojej rutine starostlivosti o pleť. Má obláčikovú konzistenciu, nepení a je ultra hydratačný. Nezanecháva film a dodáva nádherný lesk. Dobre sa nanáša pod mejkap a má vynikajúci SPF. Jeho ľahkosť a jemnosť dokonca funguje ako upokojujúca kúra po opaľovaní. Má tiež skvelú cenu. Dodáva sa s praktickou špachtľou, ale spočiatku som ho pohodlnejšie používala prstami. Vrelo ho odporúčam pre niekoho s kombinovanou/suchou pleťou. Je tiež skvelý na jeseň a zimu, kde teploty klesajú pod bod mrazu.
Zanecháva pokožku veľmi jemnú a hladkú
Tento krém je úplne super. Rýchlo sa vstrebe a pleť nenecháva mastnú avšak vždy veľmi pekne hydratovanu. Používam ho večer a ráno mám peknú elasticku plet. Niekomu nemusí vyhovovať väčšia hustota krému ale inak rozhodne odporúčam. Súčasťou balenia je aj mala špachtla pre pohodlnejšie naberanie. Zároveň by som chcela vyzdvihnúť, že krému stačí naozaj malo na celú pleť.
Brilantný krém. Zanecháva pokožku upokojenú, hydratovanú a elastickú. Používam ho dvakrát denne. Ráno stačí prepudrovať, BB krémy neprichádzajú do úvahy. Toto je krém, ku ktorému sa budem stále vracať.
Mám skoro všetky krémy od tejto značky. Moja pokožka je mierne aknózna a cez leto zmiešaná a cez zimu nieco medzi suchou a zmiešanou. Čo sa týka tohto krému podľa mňa smelo do neho mne krásne zhydratuje pleť mám už druhé balenie... pri vačšom množstve sa nevstrebe a ostane na tvári v podobe žmolkou ale keď si ho dáte primerane vpije sa do tváre a áno chvílku ostane lepkava ale potom vobec. Dávam si na neho buď BB krém alebo korektory a nikdy sa mi nezozmolili ani nezbili.Čo pri inych kremoch od elizaveccy sa mi stalo :). Treba vyskúšať podľa mňa je ešte lepší ako sérko s kyselinou od tejto značky.
Veľké sklamanie. Krém má naozaj pudingovú konzistenciu, na pleti veľmi lepí a hydratácia je úplne nulová, aj moja zmiešaná pleť je po ňom akoby stiahnutá. Za mňa naozaj tento krém neodporúčam. Prvý produkt z kórejskej kozmetiky, ktorý ma sklamal.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.