Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Vaše super fotky a videá







Recenzie – 5
Prekvapila ma tekutejsia konzistencia. Krem nie je hutný, ani pevný, ale hydratuje dobre. Vôňa je naozaj nepríjemná. Smrdí mi po plastoch. Na tvári potom cítiť tento nepríjemný zápach ešte aspoň pol hodinu po nanesení…😬
Krém je fajn, ale vôňa je hrozná.
Príjemný krém, aj keď som dúfala vo vodnatejšiu konzistenciu. Bohatý na výživné zložky. Preferujem skôr kozmetiku na vodnej báze, ale tento produkt stojí za vyskúšanie. Dobre sa nanáša pod mejkap, aj keď odporúčam nanášať tenšiu vrstvu krému ako zvyčajne.
S krémom som spokojná. Rýchlejšie sa mi síce míňa ale na pokožke mám pocit ochrannej vrstvy.
Zakúpila som krém po vyskúšaní očného krému od tejto značky, z ktorého som bola nadšená. Krém má peknú štruktúru pripomínajúcu telové mlieko, je ľahký, ľahko sa rozotiera, má príjemnú vôňu. Bohužiaľ mi ale na moju citlivú pleť nesadol a po týždni som ho musela zo svojej rutiny vyradiť, čo je celkom škoda. Myslím si, že na suchú pokožku je dobrou voľbou a ako krém na ruky by bol skvelý, pretože vie zatočiť so šupinkami (po týždni užívania mi dokázal odstrániť suché miesto na ruke, čo bolo úžasné a krásne pokožku vyživil a zvláčnil).
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.